enova365

Co to jest enova365?

To zintegrowany system nowej generacji wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem. Dzięki przemyślanej konstrukcji system może funkcjonować zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach handlowych, produkcyjnych, transportowych oraz usługowych różnych branż, a także w jednostkach budżetowych i instytucjach użyteczności publicznej. Odpowiednia parametryzacja i możliwość indywidualnego doboru elementów sprawiają, że aplikacja spełnia wymagania zarówno początkującego przedsiębiorcy, jak i międzynarodowego koncernu.

enova365 Pulpity Partnera

System ERP – co to?

System ERP – Enterprise Resource Planning – to oprogramowanie, które służy do kompleksowego zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Pomoże Ci gromadzić, przechowywać i interpretować dane pochodzące z podejmowanych procesów biznesowych. Oprogramowanie ERP charakteryzuje się wspólną bazą danych dla najważniejszych informacji w firmie. Z kolei spójny interfejs umożliwi Ci wygodną pracę we wszystkich obszarach programu ERP.

Na czym opiera się oprogramowanie ERP?

Oprogramowanie ERP opiera się na automatyzacji procesów wewnętrznych i usprawnieniu przepływu danych w obrębie przedsiębiorstwa. Dzięki zróżnicowanym poziomom uprawnień każdy pracownik ma dostęp do niezbędnych informacji w ramach zajmowanego stanowiska

Wybierz to, czego potrzebujesz

Multi funkcjonalność pod ręką, skalowalność na wyciągnięcie ręki.

Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone procesy w przedsiębiorstwie oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

Z enova365 masz wszystkie funkcje zawsze pod ręką.

A te potrzebne w przyszłości, na wyciągnięcie ręki. Przed wdrożeniem kompletujesz moduły z obszaru handlu, crm, kadr, księgowości i workflow. Każdy moduł dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych (oznaczonych kolorami: srebrny, złoty i platynowy) odpowiadającym potrzebom małych średnich i dużych firm. Możesz łączyć moduły w różnych wariantach, dobierać moduły oraz podnieść je do wyższej wersji.

Moduły współdziałają ze sobą, korzystając z jednej bazy danych, co gwarantuje dowolny dostęp do funkcji systemu, także z wielu urządzeń (komputera stacjonarnego, laptopa, tabletu, smartfona). Program sam dobierze odpowiedni interfejs (okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy, komórkowy). Dzięki temu łatwo dopasujesz system do stylów pracy w firmie.

Miej outsourcing w swojej firmie

Korporacyjne potrzeby na ziemiach polskich.

enova365 jest gotowa do integracji w oddziałach firm zagranicznych zlokalizowanych w Polsce oraz polskich korporacjach, pracujących na zagranicznych systemach ERP. To dobre rozwiązanie dla firm, które chcą włączyć w obecna infrastrukturę IT oprogramowanie z obszaru kadrowo-płacowego i księgowości, gwarantujące zgodność z polskimi przepisami.

enova365 jest zgodna z polskimi przepisami

Jest też na bieżąco aktualizowana do zmian w przepisach. Aplikacja spełnia wymagania ustawodawstwa w zakresie ewidencji danych kadrowych, naliczania wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, podatków oraz składek ZUS. Gwarantuje stabilność i maksimum bezpieczeństwa. Duże, zagraniczne systemy informatyczne często mają trudności w odwzorowaniu polskiej specyfiki ustawodawstwa i nie nadążają za zmianami w przepisach w obszarach kadrowo-płacowych i księgowych. Decyzja o integracji z enova365 pozwala na uniknięcie kłopotliwych przestojów w pracy, przy jednoczesnym dowolnym dostosowaniu do panujących już w firmie procedur. Co więcej umożliwia wprowadzenie samoobsługi pracowniczej, przyśpieszając realizację operacji kadrowych i zmniejszając liczbę papierowych dokumentów w obiegu.

Pracuj mobilnie

Miej najbardziej rozwojowy system na rynku!

Czy Twoje ERP pracuje w systemie Windows 8, na tablecie poprzez dotyk, na smartfonie oraz przez przeglądarkę internetową? Jeśli nie, najwyższy czas na enova365!

Na enova365 można pracować stacjonarnie oraz w chmurze – logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową, a dzięki dodatkowym interfejsom opartym o zasady Modern UI, możliwe jest korzystanie z systemu na urządzeniach mobilnych (tabletach i smartfonach).

To jedyny zintegrowany system ERP w Polsce, który przystosowany został do pracy na Windows 8 i Windows Phone, dając Użytkownikowi możliwość korzystania z aplikacji za pomocą gestów. Niezależnie od sposobu dostępu, na poziomie bazy danych, funkcjonalności i logiki biznesowej system pozostaje taki sam. enova365 znakomicie dopasuje się do stylu pracy w Twojej firmie!

Rozdzielaj zadania

Kontroluj procesy, przepływ pracy i jej wyniki!

Przydzielaj operatorów i kontroluj stan realizacji poszczególnych zadań, a wszystkie procesy zepnij klamrą! Unikaj przestojów pracy i szybko odnajduj zaginione dokumenty!

Jesteśmy zdania, że w celu optymalizacji pracy w firmie, użytkownik powinien obsługiwać tylko sytuacje wyjątkowe, wymagające kreatywnego myślenia. Powinien koncentrować się nad aspektem merytorycznym realizacji zadań, kwestię organizacyjne zrzucając na system.

enova365 Workflow zbiera informację z wielu obszarów działalności firmy, pomaga w organizacji przepływu pracy w firmie między wieloma osobami. Wykorzystanie procesowej organizacji pracy jest naturalnym kierunkiem rozwoju firmy i świadczy o jej dojrzałości. Polecamy firmom chcącym usprawnić przepływ pracy i komunikację w przedsiębiorstwie.