Oprogramowanie finansowo-księgowe Symfonia

Od uproszczonej po pełną księgowość, wraz z zaawansowaną analizą danych, elektronicznym obiegiem dokumentów i integracją z systemami sprzedażowymi.

 

Zyskaj bezpieczeństwo dzięki rozwiązaniom Symfonia.

 

Wszystko dla finansów i księgowości

Finanse i księgowość są w naszym DNA. Od ponad 25 lat Symfonia rozwija najpopularniejszy w Polsce system FK. Jako producent zapewnia zgodność oprogramowania z aktualnie obowiązującymi przepisami. Z programów Symfonia korzystają księgowi, specjaliści ds. finansów, biegli rewidenci, eksperci zajmujący się podatkami czy kontrolingiem oraz biura rachunkowe.

Firma stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz wygodę w obsłudze. Rozwiązania Symfonia dla finansów i księgowości pomagają w weryfikacji poprawności danych oraz terminowej realizacji ustawowych obowiązków. Dają także wiele możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Z Symfonią VAT, CIT, PIT, JPK, e-sprawozdania, bilans oraz przelewy będą pod Twoją kontrolą.

Pełna księgowość

Poprowadzisz księgi rachunkowe w firmie jedno – lub wielooddziałowej w dowolnej branży, niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność handlową, usługową, produkcyjną. ​Obsłużysz także złożone procesy biznesowe.

Mała księgowość

Jeśli rozliczasz się w formie podatku dochodowego od osób fizycznych, możesz poprowadzić uproszczoną księgowość w każdej formie – podatkowej księgi przychodów i rozchodów (KPiR), rozliczeń ryczałtowych, karty podatkowej.

Weryfikacja jakości danych

Dla własnego bezpieczeństwa przeanalizujesz zawartość merytoryczną plików JPK, niezależnie od tego, w jakim oprogramowaniu zostały one przygotowane. Wszelkie nieprawidłowości są od razu sygnalizowane i wskazywane. Dzięki temu do KAS trafią tylko poprawne raporty, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa obsługi finansowo-księgowej przedsiębiorstwa.

Elektroniczny obieg dokumentów

Zarządzisz obiegiem dokumentów elektronicznych w przedsiębiorstwie. Szybko wprowadzisz dokumenty kosztowe czy dokonasz dekretacji. Przygotujesz też firmowe pisma z gotowych szablonów, stworzysz archiwum korespondencji czy skontrolujesz realizację przydzielonych zadań i wewnętrznych zamówień.

Analiza danych

Dzięki technologii OLAP stworzysz raporty i analizy dostępne z poziomu aplikacji, przeglądarki WWW, MS Excel oraz narzędzi zewnętrznych (np. Microsoft Power BI). Jako użytkownik masz do dyspozycji dowolne układy raportów, zakres dat, drążenie danych, sortowanie, filtrowanie, wydzielanie wybranego zakresu danych.

Wymiana faktur

Prosto zarejestrujesz koszty on-line (w wyszukiwarce) i prześlesz faktury. Skontrolujesz i zarządzisz dostępem do dokumentów oraz archiwum. Obsługa uniwersalnego standardu e-faktury przyspiesza pracę – klienci i kontrahenci mogą je automatycznie wprowadzić do swoich programów bez dodatkowych opóźnień.

Szkolenia

Skorzystasz z rozbudowanych programów szkoleniowych oraz kursów on-line, przygotowywanych we współpracy z ekspertami ds. księgowości, podatków, cyfryzacji i automatyzacji finansów, kontrolingu i wielu innych specjalności. Uczestnicy szkoleń mają dostęp do wiedzy na temat aktualnych zmian prawnych i ich zastosowanie w codziennej pracy. Poznają także podstawowe, jak i zaawansowane funkcje programów z zakresu finansów i księgowości.