Symfonia

Oprogramowanie do zarządzania całym Twoim biznesem, które skonfigurujesz i wdrożysz tak, jak rozwiązania szyte na miarę, a przy tym zbudowane z niemalże gotowych elementów.

Bezpieczeństwo pracy i gotowość na zmiany

Oprogramowanie dla biznesu to nie tylko technologia. To przede wszystkim zgodność z obowiązującymi przepisami. Dlatego producent Symfonii monitoruje na bieżąco najważniejsze regulacje, by nasi Klienci byli zawsze gotowi na zmiany. Symfonia zapewnia także szkolenia i dostarcza wiedzę ekspercką w formie artykułów, raportów i analiz.

Szybki start i merytoryczne wsparcie na każdym etapie pracy z programem

Dzięki współpracy z siecią blisko 200 partnerów technologicznych i biznesowych w całej Polsce firma Symfonia może zapewnić szybkie wdrożenie oprogramowania, profesjonalne doradztwo i późniejsze wsparcie merytoryczne w pracy z programem.

Niski koszt rozpoczęcia pracy z programem i elastyczność oferty

Oprogramowanie Symfonii jest dostępne w subskrypcji, co oznacza, że koszt rozpoczęcia pracy z programem jest znacznie niższy niż w tradycyjnym modelu zakupu oprogramowania na własność. Dodatkowo abonament można zmieniać – rozszerzać lub ograniczać – w zależności od potrzeb firmy i skali rozwoju.