Wdrożenia programów

Wdrożenie systemu to nie tylko instalacja oprogramowania i szkolenie pracowników z zakresu obsługi ale również odpowiednia parametryzacja systemu – dopasowanie go do potrzeb firmy.

Udane wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego przynosi przedsiębiorstwu wiele korzyści wynikających z obsługi głównych procesów firmy w jednym spójnym środowisku komputerowym i pozwala na istotną optymalizację i usprawnienie działania firmy.

Odpowiednia konfiguracja środowiska informatycznego, parametryzacja programów w sposób adekwatny do potrzeb, integracja wdrażanego systemu z oprogramowaniem Klienta, migracja danych z poprzednio używanych programów oraz wsparcie merytoryczne naszych konsultantów umożliwią optymalne wykorzystanie naszych rozwiązań w Państwa codziennej pracy.

Mamy duże doświadczenie

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem zdobytym w projektach realizowanych dla naszych Klientów. Decydując się na współpracę z nami, możecie Państwo liczyć na rzetelną, twórczą analizę wymagań i przedstawienie koncepcji odpowiadającej potrzebom organizacji Waszej firmy.

W ramach opieki po wdrożeniowej wykonujemy wszelkie zlecone modyfikacje, wspieramy użytkowników podczas pracy na systemie, dokonujemy niezbędnych konserwacji i aktualizacji oprogramowania.

Koszt wdrożenia jak i opieki po wdrożeniowej zależny jest od czasu poświęconego na wykonanie usług zleconych usług.

Usługi świadczone są w następujących formach:

  • wizyta w siedzibie klienta – zalecana przy tematach wymagających większej ilości czasu oraz bezpośredniego kontaktu
  • konsultacje zdalne – idealne przy zadaniach o wymaganym bardzo szybkim czasie reakcje, pozbawione dodatkowych kosztów dojazdu

Proponujemy naszym klientom umowy na wdrożenie i upiekę po wdrożeniową. W ramach umów wdrożeniowych i umów na opiekę serwisową oferujemy atrakcyjne rabaty na świadczone usługi i pierwszeństwo w obsłudze przed klientami niezwiązanymi umową.